زنی به خاطر خرید گوجه فرنگی در بازار مشهد از همسرش طلاق گرفت

این گوجه فرنگی در بازار مشهد از نوع رب، برای کنسرو، تازه شروع به بسته شدن اولین میوه های خود کرده است. با استفاده از سیستم بافت سبد چنگ زده می شود.
خرید نهال گوجه فرنگی
به دلیل فصل رشد طولانی و شرایط دمایی، گوجه فرنگی باید شش تا هشت هفته قبل از انتقال دائمی به باغ در داخل خانه شروع شود. هنگام خرید نهال گوجه فرنگی، گیاهان تنومند با ساقه های ضخیم و صاف و برگ های سبز روشن را انتخاب کنید.

 

پیوند ایده آل کمتر از شش اینچ ارتفاع دارد، به همان اندازه که پهن است. گیاهان بلند، دراز، یا گیاهان بزرگ و جاافتاده با گل ها یا میوه هایی که از قبل قابل مشاهده هستند را انتخاب نکنید.

گیاهانی که در بسته‌های سلولی یا ظروف جداگانه رشد می‌کنند، انتخاب‌های بهتری نسبت به گیاهانی هستند که در آپارتمان رشد می‌کنند، زیرا ریشه‌های آنها شوک پیوند کمتری را متحمل می‌شوند. نهال ها باید عاری از حشرات و علائم قابل مشاهده بیماری باشند.

برخی از رنگ‌ها و اندازه‌های بی‌شمار انواع گوجه‌فرنگی موروثی.

چه گیاهان شما خریداری شده و چه خانگی، نهال های گوجه فرنگی را قبل از کاشت در باغ سفت کنید. حدود ده روز قبل از کاشت، گیاهان را هر روز چند ساعت در فضای باز قرار دهید تا به تدریج با شرایط بیرون سازگار شوند.

با قرار دادن گیاهان در نور فیلتر شده در محیطی محافظت شده از نسیم های قوی شروع کنید. هر روز مدت زمانی را که نهال های گوجه فرنگی در فضای باز می گذرانند طولانی کنید و به تدریج آنها را در معرض نور مستقیم خورشید و باد قرار دهید.

به یاد داشته باشید که نهال ها در خارج از منزل بسیار سریعتر از داخل آب از دست می دهند و در طول فرآیند سخت شدن به آبیاری مکرر نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.